Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ten rok dla rodziny królewskiej był ciężki. Na szczęście królowa Elżbieta mogła liczyć na wsparcie księżnej Kate

AR 16:50 1 grudnia 2020
Na szczęście królowa w tym trudnym czasie może liczyć na księżną Kate, która jest z nią w stałym kontakcieFOT. GETTY IMAGES
Najpierw odejście Meghan i Harry’ego, później informacja, że książę Karol zmaga się z koronawirusem. Trwające śledztwo w sprawie księcia Andrzeja i jego powiązań z Jeffreyem Epsteinem również nie ułatwiło królowej ostatnich miesięcy. Na szczęście królowa Elżbieta może liczyć na pomoc księżnej Kate.

Książę William wydał oświadczenie, w którym wyraził poparcie dla niezależnego śledztwa w sprawie pamiętnego wywiadu Diany z 1995 roku. Chodzi o informację, która niedawno ujrzała światło dzienne. Podobno Diany, Charles Spencer, stwierdził, że dziennikarz okłamał jego i Dianę w sprawie Windsorów, w konsekwencji czego księżna Walii zgodziła się na rozmowę:

- Niezależne dochodzenie to krok we właściwym kierunku. Powinien pomóc w ustaleniu prawdy stojącej za działaniami, które doprowadziły do wywiadu i późniejszych decyzjach podjętych przez osoby z BBC w tamtym czasie. 

Gdy dwa tygodnie temu pojawił się czwarty sezon słynnego serialu o rodzinie królewskiej, oczekiwano na reakcję królowej. 

- Miała zły rok, z Megxitem, księciem Andrzejem i COVID-em…  wiele napastliwych nagłówków opartych wyłącznie na fikcyjnym serialu telewizyjnym to ostatnie czego potrzebuje - wyjaśnia Phil Dampier w rozmowie z New Idea.

- Podczas gdy poprzednie odcinki zostały osadzone w odległej przeszłości, gdzie pewna licencja artystyczna była zrozumiała, to ta najnowsza seria przeciąga czas wielkiego zamieszania i nieszczęścia w rodzinie królewskiej, w której większość osób wciąż żyje - dodaje.

- Królowa musi rozpaczać, że wszystko to zostało wyciągnięte 20 i 30 lat po wydarzeniach -  dodaje źródło magazynu.

Na szczęście królowa w tym trudnym czasie może liczyć na księżną Kate, która jest z nią w stałym kontakcie:

- Jeden pozytyw dla królowej to wsparcie, jakie otrzymała od Williama i Kate. Zbliżyli się do siebie i cały czas rozmawiają przez telefon. Kate stała się największym zwolennikiem królowej i chce ją chronić. 

Według New Idea, Kate jest jedną z nielicznych osób, które wspierają królową w tym trudnym czasie i zachęca ją do pozostania na tronie:

- Kate chciałaby, aby królowa pozostała sprawna i zdrowa do 100 lat i pozostała na tronie tak długo, jak to możliwe. Wie, że będzie dużo czasu dla niej i Williama na panowanie, ale w tej chwili zdaje sobie sprawę, że jej najważniejszym obowiązkiem jest wspieranie monarchini - czytamy.

- Widać, że robi to z głębi serca i szczerze, z szacunkiem i oddaniem. Całe otoczenie królowej jest poruszone postawą Kate - pisze New Idea. 

 

 

 

Źródło: New Idea

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze