Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

To miała być zwykła hodowla psów. Zlikwidowano laboratorium do produkcji narkotyków

jm 18:54 22 kwietnia 2021
Policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt tysięcy złotych w gotówce na poczet przyszłych karFot. pixabay/mwooten
Kryminalni z lubelskiej komendy wojewódzkiej na miejscu ujawnili m.in. ponad 25 kg kilogramów gotowego mefedronu oraz 400 litrów cieczy przygotowanej do krystalizacji. Na terenie ukrytego laboratorium oficjalnie prowadzona była hodowla psów.

Oficjalnie w tym miejscu odbywała się hodowla psów. Jednak w pomieszczeniach gospodarskich odbywał się ostatni etap produkcji substancji psychotropowych .Zabezpieczono ponad 25 kilogramów mefedronu, kilkaset litrów cieczy przygotowanej do jej krystalizacji oraz innych środków chemicznych.

Policjanci zabezpieczyli sprzęt wykorzystywany do produkcji środków odurzających m.in. kanistry, beczki, menzurki, mieszadła, maski przeciwgazowe, rękawiczki i wentylatory.

Została zatrzymana 43-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego oraz jej 33-letni wspólnik. Zatrzymani zostali przewiezieni do Lublina i doprowadzeni do Prokuratury Okręgowej. Usłyszeli zarzuty dotyczące wytwarzania znacznej ilości substancji psychotropowej w celu wprowadzenia jej do obrotu i osiągnięcia korzyści majątkowej.

Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.

Źródło: policja.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze