Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Trzaskowski jak królik z kapelusza „wyskoczy” z Wyborczej

Anna Rogala 21:30 5 lipca 2020
Portal TV Republika
„Trzaskowski wg Sasnala - plakat w poniedziałek z "Wyborczą" albo możesz ściągnąć go już dziś” – tak reklamuje swój najnowszy „produkt” wspierający kandydata opozycji, gazeta Michnika.

W tekście można przeczytać o etapach walki zwolenników Rafała Trzaskowskiego o „rząd dusz”. Najpierw więc "światowej sławy malarz i artysta wizualny" Wilhelm Sasnal, stworzył czarno-białą grafikę kandydata z megafonem w ręku, którą jego sztabowcy dumnie nosili na koszulkach. Ale tego było im wyraźnie mało, skoro wpadli na pomysł, aby ta sama grafika „na bogato”, czyli solidnych rozmiarów, rzucająca się w oczy ozdobiła ścianę jednego z katowickich budynków.

Mural ten, wykorzystujący sasnalowy projekt też „popełnił” znany twórca street artu. Okazało się jednak, że mieszkańcy dawnego, gierkowego grodu rodzinnego na tyle nabrali świadomości politycznej, iż nie zdzierżyli i muralu się w kilka godzin pozbyli.

Tego z kolei przeżyć nie mogła sama GW i zgodnie z powiedzeniem „jak nie kijem go to pałką”, postanowiła uszczęśliwić swoich czytelników plakatem Trzaskowski wg Sasnala. Tym jednak, dla których nabycie dzieła dopiero jutro wraz z gazetą wydaje się terminem zbyt odległym, Redakcja zapewnia możliwość ściągnięcia go od razu. Widać, jak GW dwoi się i troi w zabiegach o elekcję Trzaskowskiego, który ma kilka dni czasu, aby jeszcze skądś wyskoczyć. Ciekawe tylko skąd?

 

Źródło: Portal TV Republika, GW

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze