Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Trzaskowski przeciwko odbudowie Pałacu Saskiego! "Mocarstwowy projekt"- stwierdził. Internauci kpią: gdyby był tęczowy, to co innego

K.B. 12:42 18 listopada 2019
flickr
Rafał Trzaskowski w rozmowie z dziennikiem „Rzeczpospolita” skrytykował odbudowę Pałacu Saskiego w stolicy. Pomysł uznał za mocarstwowy i zaburzający przestrzeń miejską, po czym zaczął wymieniać, na co bardziej potrzeba pieniędzy. Dlaczego w takim razie, jeżeli w Warszawie jest tyle pilnych inwestycji, Pan Trzaskowski pieniądze przeznacza na LGBT?

Prezydent Warszawy zapytany przez „Rzeczpospolitą” czy będzie współpracował z władzami przy odbudowie Pałacu Saskiego, stwierdził:

– Współpracuję z rządem, choć nie uważam, żeby była to najpotrzebniejsza inwestycja w Warszawie. Stolicy bardziej są potrzebne fundusze na Symfonię Varsovię czy obwodnicę śródmiejską, a nie na mocarstwowe projekty, które mogą zaburzyć miejską przestrzeń i zagrozić funkcjonowaniu w obecnym miejscu Grobu Nieznanego Żołnierza.

– Rafał Trzaskowski w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” stwierdził, że odbudowa Pałacu Saskiego to „mocarstwowy projekt, który może zaburzyć miejską przestrzeń i zagrozić funkcjonowaniu w obecnym miejscu Grobu Nieznanego Żołnierza- pisze Sebastian Kaleta, poseł PiS .

– Czyli Niemcy słusznie go zburzyli?- dodaje.

Źródło: Media, Rzeczpospolita

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze