Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

UWAGA! Zaginęły dwie siostry ze Świętochłowic. Szuka ich policja! Pomóż i udostępnij

M.N. 16:55 17 kwietnia 2019
swietochlowice.slaska.policja.gov.pl
Policjanci ze Świętochłowic szukają 14-letniej Kai Kargol oraz jej o rok młodszej siostry Kingi. Dziewczynki wyszły z domu w poniedziałek i do tej pory nie ma z nimi kontaktu.

- Nastolatki w poniedziałek wyszły z domu, żeby się pobawić. Ostatni raz były widziane około godz. 17.00 w dzielnicy Chropaczów w Świętochłowicach - powiedział Wirtualnej Polsce sierż. Marcel Kosakowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach. 

Jak podaje policja, prawdopodobnie była z nimi jeszcze jedna dziewczynka. - W tej chwili potwierdzamy tę informację - dodał oficer prasowy. 

Funkcjonariusze nie mają informacji sugerujących, że nastolatki uciekły z domu. 
 
13-letnia Kinga Kargol ma 170 cm wzrostu, czarne długie włosy, brązowe oczy. Jest tęgiej budowy ciała. Była ubrana w czarne spodnie dżinsowe spodnie z przetarciami z przodu oraz czarne adidasy. 
 

14 letnia Kaja Kargol ma 165 cm wzrostu, brązowe włosy za ramiona i oczy w tym samym kolorze. Jest szczupłej budowy ciała. Ubrana była w czarne dżinsy z przetarciami z przodu, granatową kurtkę dżinsową oraz czarne adidasy. 

Osoby, które wiedzą coś o miejscu pobytu zaginionych dziewczynek, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach, ul. Wojska Polskiego 16c, tel. całodobowy (32) 349 02 55 lub 112.

Źródło: swietochlowice.slaska.policja.gov.pl, wp.pl

Wczytuję ocenę...


"JAOK", KSENIA KODYMOWSKA - DZIAŁO SIĘ NA KONGRESIE KOBIET. WALCZĄ NAWET O KROWY, KONIE I ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze