Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

W "Studio Polska" zawrzało! Red. Stankowski przypomniał skandaliczny wpis prof. Matczaka, ten zapowiada pozew

am 12:18 30 czerwca 2019
We wczorajszym wydaniu "Studio Polska" emocje sięgały zenitu. Publicysta "Gazety Polskiej" Adrian Stankowski przypomniał prof. Marcinowi Matczakowi wpis na Twitterze, w którym akademik UW skandalicznie zwrócił się do jednego z blogerów. Teraz Matczak zapowiada zlożenie pozwu o zniesławienie.

Profesorski duet Monika Płatek oraz Marcin Matczak bronił postawy RPO Adama Bodnara, który wyraził zaniepokojenie sposobem aresztowania podejrzanego o zabójstwo dziesięcioletniej Kristiny z Mrowin. 

Usiłowali również wykazać uczestnikom dyskusji w studiu telewizji publicznej brak wiedzy prawniczej, niejednokrotnie wypowiadając się w sposób co najmniej niegrzeczny.

Obecny w studio publicysta „Gazety Polskiej” Adrian Stankowski przypomniał prof. Marcinowi Matczakowi jego skandaliczny wpis na Twitterze z września ubiegłego roku, który był skierowany do jednego z popularnych blogerów.

"Kiedyś mówiłeś że twoja córka idzie na prawo do Wrocławia, prawda? Wyślę ten twój defekacyjny tekst moim kolegom z Wydziału i poproszę, żeby go omówili na zajęciach w Jej grupie jako przykład mowy nienawiści. Zobaczymy, jak będziesz piszczał, jak wróci do domu" – napisał wówczas prof. Matczak na Twitterze.

Jak wskazał publicysta, to właśnie wtedy RPO powinien interweniować, pozbawiając prof. Matczaka wszelkich tytułów zawodowych. Ten zapowiedział pozew przeciwko dziennikarzowi "GP" o zniesławienie.

 

Źródło: TVP Info, Twitter

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze