Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zapraszamy na poniedziałkowe popołudnie z programami Telewizji Republika

IK 14:04 12 października 2020
TV Republika TV Republika
O 16.00 ruszamy z popołudniowymi programami. Zaczynamy od "Republiki po południu", następnie kolej na "Wolne Głosy" a na samym końcu ,,Dziennikarski Poker. Zapraszamy do Telewizji Republika!

Program „Republika Po Południu” poprowadzi dla państwa redaktor Adrian Stankowski, jego pierwszymi gośćmi będą: Władysław Teofil Bartoszewski – Koalicja Polska, PSL Kukuiz’15 oraz Jan Mosiński – PIS.

bartoszewski_mosiski_670

O 16:55 Adrian Stankowski zaprasza na drugi odcinek programu ,,Republika Po Południu'' z udziałem publicysty Marka Króla.

krl_670_01

Na program „Wolne Głosy” zaprasza państwa Marcin Bąk, jego gośćmi będą: Karolina Pawliczak z Lewicy oraz Robert Anacki – Porozumienie. Start 17:15.pawliczak_anacki_670

W drugiej części programu „Wolne Głosy” gościem redaktora Marcina Bąka będzie dr Michał Sutkowski-prezes warszawskich lekarzy rodzinnych. Start 17:40.

sutkowski_1_670

W pierwszej części programu ,Dziennikarski Poker’’, redaktor Stankowski będzie rozmawiał z Konstantym Radziwiłłem - Wojewoda Mazowiecki, były Minister Zdrowia.

radziwi2_670

 

 

Redaktor Adrian Stankowski o godzinie 19.00 zaprasza na program „Dziennikarski Poker”, jego gośćmi będą Artur Dziambor – Konfederacja oraz Mirosław Suchoń – KO.

dziabor_sucho_670

 

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze