Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zdewastował kilkanaście aut i kopał w twarz dziecko. Grozi mu 5 lat za kratkami

JK 14:39 21 września 2020
Zdjęcie ilustracyjnewikimedia.org
Łódzcy policjanci zatrzymali 31-latka, który uszkodził 11 samochodów, powybijał szyby w okolicznych budynkach, zdewastował tramwaj stojący na przystanku i dwukrotnie kopnął w twarz małoletnią dziewczynkę idąca do szkoły. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.

Jak poinformował w poniedziałek PAP Marcin Fiedukowicz z łódzkiej policji, w miniony piątek ok. godz. 5 rano, policjanci otrzymali informację, że nieznany mężczyzna idący pieszo po łódzkim osiedlu Retkinia uszkodził tramwaj linii 10. Następnie sprawca oddalić miał się w jedną z osiedlowych uliczek, gdzie trzymanym w ręku kijem uderzał w szyby i lusterka samochodowe. 

Zniszczone auta i tramwaj

W trakcie poszukiwania mężczyzny funkcjonariusze spotkali świadków zdarzenia, napotykali uszkodzone samochody z powybijanymi szybami i poodrywanymi lusterkami bocznymi. Tramwaj miał uszkodzoną kabinę motorniczego i zerwane lusterko boczne.

Okazało się również, że 31-latek zdewastował wejście do jednej z klatek schodowych, wybił okno w prywatnym mieszkaniu, uszkodził witryny dwóch sklepów, a także dwukrotnie kopnął w twarz dziewczynkę idącą do szkoły. 

Mężczyzna został zatrzymany nieopodal miejsca swojego zamieszkania. 31-latek był agresywny i konieczne było użycie względem niego siły fizycznej. Trafił do szpitala na obserwację. Straty, jakie wyrządził szacuje się na kwotę ponad 24 tys. zł. Grozi mu do 5 lat więzienia. 

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze